Cookies

Cookies používáme k přizpůsobení obsahu webových stránek a k analýze provozu. Více informací naleznete zde: Chráníme vaše osobní údaje

Do Moravského krasu a okolí za regionálními produkty

Podrobné informace

Cílová skupina Dospělí, Senioři
Web http://www.mas-moravsky-kras.cz/znaceni-mp/
Vhodné pro pěší turistiku, cykloturistiku
Turistická oblast Moravský kras a okolí

Jedním z nových lákadel v turistickém regionu Moravský kras a okolí jsou od jara 2007 certifikované výrobky, mající původ na území této jedné z nejčistších oblastí v ČR. Cílem projektu Moravský kras - regionální produkt, jehož koordinátorem je Místní akční skupina MAS Moravský kras o.s., se sídlem ve Sloupu, je nabídnout jak turistům, tak obyvatelům regionu, možnost objevovat region tímto netradičním způsobem.

Uvedenou značku získávají pouze výrobky mající vedle kvality a šetrnosti k přírodě, především původ a vazbu na území regionu Moravský kras a okolí.

Jedním z dalších cílů projektu je přispět k oživování venkova a postupnému zvyšování kvality života na venkově, vytváření pracovních příležitostí a rozvoji sociálně a enviromentálně orientované ekonomiky.Více informací o jednotlivých výrobcích označených logem modré kapky, symbolizující vodu, jež od nepaměti vytváří krasové podzemí na území ležícím severně od města Brna, získáte na oficiálním webu MAS Moravský kras o.s.Přijeďte se přesvědčit o co, že to vůbec jde a pevně věříme, že si v našem regionu odpočinete od všedních starostí a určitě si něco hezkého, či chutného a zdravého od nás dovezete domů.